Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Interaktywne widowisko multimedialne

Dnia 24 lutego br. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jerzego Kukuczki w Kalnej udali się do Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu na niezwykły spektakl. Teatr Show dla każdej grupy wiekowej przygotował odpowiednie przedstawienie. Najmłodsi mieli okazję dobrze się bawić podczas oglądania „Kota w butach”, trochę starsi uczniowie przypomnieli sobie „Legendy i podania”, natomiast najstarsi uczestnicy podziwiali widowisko pt. „Krzyżacy, czyli filmowa rekonstrukcja historyczna”.