Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

„Lepiej zapobiegać niż leczyć”

W piątek 28 lutego br.  uczniowie  naszej szkoły wzięli udział w III Powiatowym Konkursie „Lepiej zapobiegać niż leczyć”. Był to etap gminny, który odbył się w Buczkowicach. Reprezentacja szkoły, tj. uczniowie  klasy 6-tej: Hubert Stec, Aleksandra Tlałka i Mariola Kuźnik zdobyli wiedzę o zdrowiu, profilaktyce zdrowotnej i  pierwszej pomocy. W kolejnym etapie gminę będzie reprezentować drużyna z Buczkowic. Atmosfera konkursu oraz uzyskane na temat zdrowia informacje są bezcenne.