Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego

Dnia 06 marca br. w naszej szkole odbył się kolejny konkurs recytatorski. Jury w składzie: P. Adrianna Bartosik, P. Elżbieta Tajstra, P. Bogusława Piwowarczyk oraz przedstawiciel samorządu uczniowskiego Patryk Kuna bardzo uważnie wysłuchali, a następnie ocenili występy uczniów, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii klas 1 – 3 jury przyznało miejsca:

1 miejsce ex aequo Klaudia Kurowska i Dawid Kuna

2 miejsce Michał Jopek

3 miejsce Tymoteusz Hankus

W kategorii klas 4 – 6:

1 miejsce Bartłomiej Kuna

2 miejsce Emilia Caputa

3 miejsce Jakub Waligóra.

Uczniowie, którzy zajęli w swoich kategoriach wiekowych 1 i 2 miejsce, przygotowywali się do reprezentowania szkoły podczas eliminacji powiatowych w Kozach. Wszystkim uczestnikom oraz laureatom konkursu gratulujemy i życzymy sukcesów podczas kolejnych występów