Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

WAŻNA INFORMACJA!

Szanowni Państwo

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca 2020 r. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

W czwartek i piątek (12 i 13.03.2020 r.) w szkole będą zorganizowane zajęcia świetlicowe w godzinach od 6:30 do 16:30 – nie będzie w tych dniach obiadu. Od  poniedziałku 16.03.2020 do środy 25.03.2020 szkoła będzie zamknięta, w tym czasie nie będzie żadnych zajęć na terenie szkoły.

Proszę śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju. Proszę sprawdzać również komunikaty wysyłane przez e-dziennik oraz na stronie internetowej szkoły.

Z poważaniem Jacek Baczyński – Dyrektor Szkoły