Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Edukacja mobilna

Drodzy Uczniowie i Rodzice

W związku z edukacją online proponujemy korzystanie z materiałów ogólnodostępnych w sieci. W zakładce znajdziecie propozycje sprawdzonych stron internetowych i krótkie opisy, z których można skorzystać w każdym czasie. Na początek proponujemy:

1)  https://dyktanda.online/app

Poprawna pisownia to wyzwanie dla wszystkich dzieci, młodzieży i dorosłych. Możemy ćwiczyć nasze umiejętności korzystając ze strony: https://dyktanda.online/app. Wystarczy wybrać właściwą klasę, regułę ortograficzną i po prostu wstawiać brakujące litery. Oczywiście, należy pamiętać o tym, by nie tylko „klikać” jakieś literki, ale czytać aktualny tekst. Na koniec wystarczy sprawdzić nasz wynik (program oceni nasze wysiłki). Można też napisać i dodać własny tekst dyktanda, ale to już zupełnie inna historia.

2) http://www.oke.jaworzno.pl

Ósmoklasisto! Przed Tobą ważny egzamin. Przygotuj się do niego najlepiej, jak potrafisz. Staraj się codziennie otworzyć przykładowy arkusz egzaminacyjny z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Rozwiąż zadania. Każdego dnia będziesz mógł porównać swoje rozwiązania z przykładowymi odpowiedziami zamieszczonymi na stronie: www.oke.jaworzno.pl (E8 Zadania do powtórki przed egzaminem). Uczniu i Uczennico,  wykorzystaj czas i doskonal swoje umiejętności.

3) www.gwo.pl/naukazdomu

4) https://www.nowaera.pl/naukazdalna

5) https://www.wsip.pl/pomagamy-w-nauce-z-domu/

6) https://operon.pl/edukacjazdalna