Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Kartki wielkanocne

W tym roku odbył się Gminny Wielkanocny Konkurs Plastyczny Online pn. „Najpiękniejsze kartki wielkanocne”. Na konkurs wpłynęło łącznie 76 prac. Ze szczegółowymi wynikami można się zapoznać na stronie GOK-u. Wśród laureatów są uczniowie naszej szkoły. W kategorii przedszkole – 1 miejsce zajął Franciszek Moczek, 2 miejsce Jagoda Caputa. W kategorii klas 1 – 3 , miejsce 2 – Dawid Kuna, miejsce 3 – Mateusz Kocur i Cezary Zarębski. W kategorii klas 4 – 6 miejsce 1 zajął Andrzej Zarębski. Laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.