Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Wiosna wokół nas

Rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu plastycznego.

Celem konkursu było rozwijanie dziecięcej wyobraźni, dostrzeganie piękna otaczającej nas przyrody, czerpanie radości z efektów własnych działań twórczych oraz usprawnianie motoryki małej.

Na konkurs nadesłano 8 prac. Wszystkie prace są piękne, wyjątkowe, a przede wszystkim wykonane samodzielnie przez dzieci, co było głównym założeniem konkursu. W związku z tym każde dziecko, które wykonało pracę na konkurs, zostanie nagrodzone! Serdecznie gratuluję wszystkim przedszkolakom i dziękuję rodzicom za zaangażowanie  oraz nadesłanie prac. Nagrody będzie można odebrać w wyznaczonym terminie na terenie szkoły.

Pamiętajmy, że działalność plastyczna pełni bardzo ważną rolę w rozwoju dziecka, a szczególnie w rozwoju motoryki małej, czyli sprawności dłoni i palców. Pozwólmy więc dzieciom rysować, malować, wycinać, wyklejać, tworzyć! Sprawne rączki  to bardzo ważny aspekt ogólnego rozwoju dziecka i gotowości   do podjęcia nauki w szkole.

                                 Dominika Szczotka