Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Światowy Dzień Zwierząt

Czy wiesz, że  4 października  jest Światowy Dzień Zwierząt? Może uczcisz  święto Twego pupila w niecodzienny sposób. Oto jedna z propozycji.  Podpisz petycję dotyczącą likwidacji sprzedaży zwierząt w sklepach zoologicznych w Polsce.

Pewnie słyszałeś już o tym, że młodzi ludzie = dzieci myślą o ekologii, czystym powietrzu, ratowaniu ziemi. Uczniowie naszej szkoły z przejęciem śledzą losy zwierząt, które są traktowane jak „towar”. Potrzeba tylko albo aż 7500 podpisów, by warunki, w jakich żyją zwierzęta uległy  zmianie. Więcej przeczytasz na facebooku, gdzie znajdziesz również link do petycji. Pamiętaj, poproś rodziców o zgodę i zróbcie to razem