Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Pytanie do autora

W ramach Jesiennych Dni Książki biblioteka w Buczkowicach organizuje spotkanie online z autorem i ilustratorem popularnych książek dla dzieci.  Do 12 października br. uczniowie mogą zadać pytanie dotyczące m.in. pomysłów, pracy nad tekstami P. Justynie Bednarek oraz p. Danielowi de Latour.  Z pewnością młodsi czytelnicy kojarzą niezwykły duet pisarki i autora ilustracji z serią książek o skarpetkach.  W naszej bibliotece są dostępne m.in. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”, „Nowe przygody skarpetek”, „Banda Czarnej Frotte”, czy „Pięć sprytnych kun”.

Pytanie do autora można wysłać na adres e-mailowy: biblioteka-buczkowice@wp.pl do 12 października 2020r. Pytanie można też napisać na kartce i przynieść do szkolnej biblioteki. Nie zapomnij podpisać się imieniem, nazwiskiem, wpisz też klasę.

Spośród nadesłanych pytań  pisarka i ilustrator wybiorą kilka i podzielą się z czytelnikami swoimi refleksjami w formie spotkania online.

Może to Twoje pytanie doczeka się odpowiedzi. Powodzenia.