Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Spotkanie autorskie online

W ramach XX Jesiennych Dni Książki ONLINE odbyło się spotkanie autorskie z Justyną Bednarek i ilustratorem Danielem de Latour. Zostało zorganizowane wspólnie przez Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Buczkowicach wraz z filiami w Rybarzowicach, w Godziszce i w Kalnej. Relację ze spotkania można obejrzeć na kanale YouTube GOK – youtu.be/lB-CvnY1KiI. Zapraszam do obejrzenia i wysłuchania odpowiedzi pisarki i ilustratora na pytania dzieci.