Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Uczniowie na medal

„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń” to słowa Eleanor Roosevelt, które powinny inspirować nas każdego dnia. Są  wśród nas uczniowie i dorośli, którzy potrafią nie tylko marzyć, ale ciężką pracą dążą do celu. Spośród wielu pasji dokonali wyboru, wiedzą, co ich interesuje i czemu chcą poświęcić każdą wolną chwilę. Mimo pandemii doskonalą swoje umiejętności, systematycznie ćwiczą i czerpią z tego niesamowitą radość. Być może tuż obok nas są przyszli mistrzowie świata w różnych dyscyplinach sportowych a także naukowcy, odkrywcy i inni wspaniali pasjonaci. Zapraszamy uczniów do podzielenia się informacjami na temat swojego hobby. Na początek trochę informacji i kilka zdjęć:

Wiktoria Jopek z kl. VII  trenuje od prawie dwóch lat w Just Team Bielsko-Biała. W dniach 6 – 7 marca 2021r. zdobyła złoty medal w skoku wzwyż na Halowych Mistrzostwach Śląska, które odbyły się w Łodzi w kategorii U14.

Roksana Pietyra z klasy VII aktywnie uczestniczy od 5 lat w treningach organizowanych przez KS Orion Łodygowice. Ostatnio wzięła udział w zawodach w gimnastyce artystycznej w Sosnowcu i zajęła  II miejsce.

Magda Górna – uczennica kl. 6 należy do klubu sportowego KS Orion Łodygowice. Swoją pasję z gimnastyką zaczęła w wieku 8 lat, uczęszcza na zajęcia od 4 lat. W tym czasie była już na zawodach m.in.  w Gliwicach, Warszawie, Dobczycach, Imielinie, Sosnowcu, Bielsku-Białej, Wrocławiu, Brzegu Dolnym. Obecnie ćwiczy z maczugami, piłką i obręczą. Swoją przyszłość wiąże ze sportem

Maciej Kubica uczęszcza do klasy 5. Trenuje skoki od 4 lat w klubie LKS Klimczok Bystra. W styczniu brał udział w zawodach LOTOS Cup, podczas których zajął 5 i 24 miejsce. Swój czas dzieli na zajęcia w szkole i treningi na skoczni