Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Dni patrona szkoły w plenerze

Jak co roku końcówka września to dni, kiedy wspominamy patrona naszej szkoły Jerzego Kukuczkę. Od lat staramy się krzewić wśród młodzieży miłość do gór, radość z przebywania na łonie natury, zachęcamy do aktywnego spędzania czasu. W czwartek po raz kolejny zorganizowaliśmy dla uczniów klas 4 – 8 rajd górski. Tym razem pogoda trochę spłatała figla, ale nie popsuła nam humorów. Lekko zmodyfikowaliśmy plan wyprawy i ruszyliśmy przed siebie. W programie było ognisko i pieczenie kiełbaski.