Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Spotkanie autorskie

W dniu 22 października br. uczniowie klasy IV uczestniczyli w spotkaniu autorskim z Marcinem Kostrzyńskim, który jest wielkim miłośnikiem i obserwatorem przyrody, o której potrafi w pasjonujący sposób opowiadać godzinami. Jest również autorem książek : „Przyrodyjki”, „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach”, „Puszcza”, „Plotki o zwierzętach”. Prowadzi kanał na YouTube „Marcin z Lasu” oraz wideoblog na Facebooku. Jego miejscem na ziemi stał się drewniany dom w środku lasu, do którego zaprosił zwierzęta potrzebujące pomocy. Podczas spotkania autor z wielką pasją opowiadał o zawodzie kamerzysty. Zdradził swoje sekrety dotyczące filmowania i obserwowania zwierząt z równoczesnym szacunkiem do przyrody. Przedstawione filmy okraszone zostały humorystycznymi komentarzami pana Marcina. Niejednokrotnie wśród uczniów słychać było szczery zachwyt i wybuchy śmiechu. Po zakończeniu spotkania dzieci miały okazję porozmawiać z gościem, który z dużym uśmiechem, cierpliwością oraz z poczuciem humoru podpisywał książki i wręczał autografy.

Spotkanie autorskie w bibliotece zostało zorganizowane w ramach XXI Jesiennych Dni Książki.