Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Konkurs czytelniczy

Dzień dobry

Październik to miesiąc czytania baśni i legend. Przypominam o konkursie czytelniczym przygotowanym przez bibliotekę. Wystarczy znajomość treści baśni pt. „Czerwony Kapturek”, „Kryształowa kula”, „Nowe szaty cesarza”, „Słowik” w klasach 1 – 3 oraz umiejętność odpowiedzi na pytania dotyczące treści legend pt. „O Lechu”, „Twardowski”, „Jak Krak zbudował Kraków”, „Bazyliszek” dla uczniów klas 4 – 8. Test można wykonać na TESTPORTALU od dn. 28.10.2021r. od godz. 16.00 do 03.11.2021r. do godz. 19.00. Proszę wejść na link podany na edzienniku i wpisać imię i nazwisko, klasę. Wszyscy uczestnicy testu otrzymają punkty za aktywność. Dla laureatów konkursu są przewidziane nagrody. Powodzenia