Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Laureaci konkursu czytelniczego

W październiku obchodzono Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji były „Baśnie i legendy z całego świata”. Z tej okazji w Szkole Podstawowej im. J. Kukuczki w Kalnej został przeprowadzony konkurs czytelniczy w dwóch grupach wiekowych. Uczniowie klas 1- 3 wykazali się znajomością treści baśni, a uczniowie klas 4- 8 legend. Do etapu pierwszego online, przystąpiło 47 uczniów. Finał, w formie pisemnego testu, miał miejsce w szkole. Wszyscy uczestnicy wykazali się wiedzą i znajomością literatury. A oto lista zwycięzców:

Kategoria klas 1- 3

1 miejsce – Kacper Szewczyk

2 miejsce – Oliwia Szyszka, Maciej Kogut, Filip Szewczyk

3 miejsce – Milena Konior, Amelia Szyszka

wyróżnienie – Nina Sowa, Helena Szakowska, Filip Kubica

Kategoria klas 4- 8

1 miejsce – Alicja Mamok, Dawid Mamok

2 miejsce – Zuzanna Konior, Natalia Kurowska, Tomasz Banach, Krzysztof Hubczak

3 miejsce – Klaudia Kurowska

wyróżnienie – Marcin Prochownik, Krystian Gach

Laureatom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.