Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

„Rymy zimy”

Każdy może pisać wiersze. Przekonali się o tym uczniowie, którzy przystąpili do konkursu organizowanego przez Samorząd Uczniowski. W grudniu i styczniu uczestnicy mogli napisać wiersz, rymowankę o zimie i wysłać tekst do szkolnej redakcji. Składanie pierwszego w historii naszej szkoły tomiku utworów o zimie trochę trwało. Uczniowie z klasy 1 i 2 wykonali niezwykłe ilustracje. Następnie Samorząd Uczniowski podjął się druku i w nakładzie 30 egzemplarzy wydano „Rymy zimy”. O nagrody dla przyszłych poetów zadbali sponsorzy – Dyrektor szkoły, Rada Rodziców i P. Jadwiga Ochman – poetka amatorka. Gratulujemy pomysłu i zachęcamy do lektury.