Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Powrót na scenę

Po długiej, spowodowanej pandemią przerwie nasz szkolny zespół teatralny ,,Dionizos” powrócił na scenę i wziął udział w XXII Powiatowych Spotkaniach Amatorskich Grup Artystycznych SAGA 2022, zdobywając zaszczytne I miejsce. Uczniowie zaprezentowali się w spektaklu ,,Mały Książę ratuje Śpiącą Królewnę”. Sztuka wzbudziła zainteresowanie wśród publiczności, gdyż poruszała ważne aspekty codziennego życia, a młodzi aktorzy z zaangażowaniem wykonali swoje sceniczne zadania, wcielając się w poszczególne role. Występ ubarwiony był śpiewem solistki i układem choreograficznym. Gratulujemy sukcesu naszym wychowankom, którzy po raz pierwszy zagrali na prawdziwej scenie. W galerii są również zdjęcia z występu z 16.05.2022 w GOK Buczkowice.

https://www.facebook.com/100064564517008/posts/356457326516415