Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Spotkanie autorskie z Zuzanną Wiśniowską

27 kwietnia br. w bibliotece  odbyło się spotkanie autorskie z Zuzanną Wiśniowską i jej Kurką Bajdurką.  W spotkaniu uczestniczyły dzieci z zerówki i grupy terapeutycznej.
Pani Zuzanna to debiutująca autorka książek dla dzieci.  Z wykształcenia polonistka. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci, dla których zajęła się pisaniem. Kocha zwierzęta i uwielbia z reguły snuć o nich niestworzone historie.
Autorka przeczytała dzieciom historię o Kurce Bajdurce, która podczas zimowego zjazdu na sankach wraz ze swoim przyjacielem Myszatym znajdują w zaspie tajemnicze jajo. Ta lekka, zabawna książka, która z humorem porusza temat jednej z teorii ewolucyjnych sprawiła, że dzieci z zainteresowaniem słuchały i zadawały dużo pytań.  Dodatkowym wielkim atutem były aktywizujące małego czytelnika wstawki, typu wspólne pukanie do drzwi czy wyciąganie Kurki z zaspy przez potrząsanie książką.
Dziękujemy za miłą atmosferę i czekamy na kooo-kooolejne przygody Bajdurki i Myszatego