Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Dzień Dziecka z warsztatami w tle

W tym roku w nietypowy sposób uczniowie klas 4- 8 uczcili swoje święto. Podzieleni na dwie grupy pojechali kolejno w poniedziałek i wtorek (30, 31.05.2022) na warsztaty przygotowane przez studentów i wykładowców Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, które można odwiedzać w Centrum Handlowym Gemini. Po wykładzie dzieciaki opanowały różne dziwne urządzenia, które wydawały dźwięki, zmieniały kolory, mierzyły puls, itp. To trzeba poczuć i po prostu tam być