Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Wycieczka w Góry Świętokrzyskie

Wczesnym rankiem 14 czerwca br. uczniowie klas 4- 6 pod opieką wychowawczyń ruszyli w trasę na dwudniową wycieczkę. Celem były Góry Świętokrzyskie. Po przyjeździe na miejsce zwiedzali ruiny Zamku Królewskiego w Chęcinach, następnie świetnie się bawili w Centrum Nauki Da Vinci. Po krótkim odpoczynku mogli podziwiać Jaskinię Raj. Następnego dnia grupa spacerowała po terenie Świętokrzyskiego Parku Narodowego, by dotrzeć na Święty Krzyż. Ostatnim punktem programu było podziwianie okazałego pomnika przyrody, jakim jest dąb „Bartek” w Zagnańsku. Pogoda była wymarzona, humory uczestników wyśmienite i tylko „korki na drogach” trochę zmieniły program wycieczki.