Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Pasowanie na czytelnika

Dnia 15 czerwca br. w bibliotece odbyło się Pasowanie na Czytelnika uczniów klasy I. Święto oznacza oficjalne przyjęcie uczniów do grona czytelników. Zanim jednak pierwszoklasiści złożyli przyrzeczenie, mieli za zadanie odszukanie ukrytych kopert w różnych zakamarkach biblioteki. Rozwiązanie każdego zadania dało wskazówkę do następnej koperty. Uczniom udało się rozwikłać każdą zagadkę. Po takim wprowadzeniu podpisali Umowę Czytelnika Biblioteki, że zawsze będą szanować i zwracać
w terminie wypożyczone książki. Na pamiątkę pełnoprawni już czytelnicy – otrzymali Wyprawkę Czytelniczą  sfinansowaną z Instytutu Książki oraz dyplomy.