Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Koniec roku szkolnego

Dn. 24 czerwca 2022r. nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Finał zmagań o najwyższe wyniki zakończony ceremonią rozdania nagród poprzedziło przekazanie sztandaru przez absolwentów uczniom kl. 7. Następnie uczniowie klas 1- 3 otrzymali na pamiątkę ukończenia nauki nagrodę książkową. Pan Dyrektor oraz wychowawcy klas 4- 8 wręczyli świadectwo z wyróżnieniem oraz nagrodę w postaci książki tym uczniom, których średnia ocen na świadectwie była powyżej 4,75. Ponadto w każdej klasie 4 – 8 uczeń z najwyższymi osiągnięciami otrzymał statuetkę. Podczas gali rozdano nagrody za osiągnięcia sportowe, pracę w szkolnym kole teatralnym, samorządzie uczniowskim oraz dla Pożeraczy Książek. Na koniec Pan Dyrektor podziękował za wieloletnią pracę P. Annie Bach, która przechodzi na emeryturę oraz życzył wszystkim spokojnych i bezpiecznych wakacji.