Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Zapraszamy Rodziców dzieci Punktu Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Kalnej na zebranie organizacyjne w dniu 31 sierpnia br. o godzinie 1600: Maluszki – sala nr 14, Zerówka – sala nr 19, Grupa Terapeutyczna – sala nr 15.

Informujemy, iż rok szkolny 2022/23 w Punkcie Przedszkolnym oraz Szkole Podstawowej im. Jerzego Kukuczki rozpocznie msza w kościele pw. św. Antoniego w Kalnej dnia 1 września 2022r. o godz. 800, następnie zapraszamy do oddziałów Punktu Przedszkolnego oraz szkoły na rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas 1- 8 oraz zajęcia dla dzieci w swoich grupach.