Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Powrót do szkoły

Tradycji stało się zadość. 1 września br. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023. Pan Dyrektor powitał na uczniów, nauczycieli i rodziców na boisku szkolnym. W obecności sztandaru szkoły odśpiewaliśmy hymn państwowy. Podczas części oficjalnej zostaliśmy zapoznani z ogólnymi założeniami edukacyjnymi na kolejny szkolny etap. Pan Dyrektor złożył wszystkim życzenia pomyślności i radości w odkrywaniu tajników wiedzy. Następnie uczniowie pod opieką wychowawców udali się na pierwsze powakacyjne zajęcia organizacyjne.