Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Dzień Przedszkolaka

Ostatniego dnia września przedszkolaki obchodziły swoje święto. Dzieci z grupy maluszków i terapeutycznej, w towarzystwie pacynki Żyrafki, pokonywały tor przeszkód, liczyły, odnajdywały zagubione kolory, uczestniczyły w bitwie na papierowe kulki, tańczyły i szukały skarbu. Przedszkolaki są już uśmiechnięte, samodzielne, odważne i sprawne, znają zwroty grzecznościowe. W grupie starszaków dominowały konkurencje sprawnościowe, np. wyścig z jajkiem, oddzielanie ziaren grochu od fasoli, przejście po linie, tańce z balonami, odbył się też konkurs wiedzy o naszym przedszkolu i zachowaniu super – przedszkolaka. Na zakończenie gość specjalny Myszka Miki wręczyła przedszkolakom medale i dyplomy.