Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Ślubowanie pierwszaków

Dnia 13 października br. dzieci z klasy 1 zostały pasowane na uczniów Szkoły Podstawowej im. Jerzego Kukuczki w Kalnej. Zanim nastąpiła oficjalna ceremonia pierwszoklasiści zaprezentowali piękny program artystyczny, następnie złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Każde dziecko na znak przyjęcia w poczet uczniów zostało pasowane „czarodziejskim” ołówkiem. Na pamiątkę wspaniałej uroczystości wszyscy otrzymali dyplomy i rogi obfitości. W tym szczególnym dniu pierwszakom życzymy wytrwałości w dążeniu do celu, ciekawości świata i radości z poznawania tajników wiedzy.