Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Spotkanie autorskie z Agnieszką Frączek

O tym, że język polski nie jest taki trudny jak się powszechnie wydaje przekonywała uczniów klasy trzeciej – pani Agnieszka Frączek, autorka popularnych książek dla dzieci, doktor habilitowana językoznawstwa, germanistka i leksykografka. Spotkanie autorskie z twórczynią literatury dziecięcej odbyło się w poniedziałek, 17 października br. w czytelni biblioteki w Godziszce w ramach XXII Jesiennych Dni Książki. Dzieciaki z zaciekawieniem słuchały czytanych przez nią fragmentów książek oraz wierszy. Sporą część spotkania zajęły pytania do pisarki. Na zakończenie spotkania nasi uczniowie otrzymali autograf oraz pamiątkową dedykację do książek.