Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Sensoryczna Jesień 

Poznawanie otaczającego świata zmysłami, wielostronnie i całościowo, poprzez działanie i emocje jakie temu towarzyszą, to dobry sposób na zbudowanie solidnego fundamentu do późniejszej nauki szkolnej. Przedszkolaki zdobywały wiedzę o jesieni i liczne umiejętności podczas wycieczki do Parku Zamkowego w Żywcu, spacerów po okolicy, zajęć i zabaw dydaktycznych, dni zabaw sensorycznych, które dotyczyły złotej polskiej jesieni oraz szarugi, wykonywały  prace plastyczne i zdrowe smakołyki z darów jesieni. Teraz czekamy na świętego Mikołaja.