Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Konkurs Pieśni Patriotycznych

Dnia 10 listopada br. uczniowie szkoły w Kalnej z wielkim zaangażowaniem przystąpili do IV Szkolnego Konkursu Pieśni Patriotycznych, aby uczcić święto niepodległości naszej Ojczyzny. Każda klasa przygotowała jeden utwór oraz krótką prezentację dotyczącą okoliczności powstania pieśni. Występ uświetniły świetnie przygotowane grupy przedszkolaków, które brawurowo śpiewały i maszerowały. Dziękujemy Pani Elżbiecie za zorganizowanie konkursu, a uczestnikom gratulujemy odwagi i talentu.