Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Wycieczka do Opola

W ramach projektu unijnego „Równaj do najlepszych. Wsparcie Szkoły Podstawowej w Kalnej” uczniowie naszej szkoły pojechali na wycieczkę jednodniową do Opola. W programie było zwiedzanie Wsi Opolskiej, Ogród Zoologiczny oraz Fabryka Robotów w Mosznej. Wyjazd cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, którzy z uwagą słuchali przewodnika i jego opowieści na temat życia mieszkańców od początku XVII wieku. Powodzeniem cieszyła się chata kowala, wiatraki, czy dawne narzędzia rolnicze. Kolejnym punktem programu było zoo i podziwianie zwierząt na wybiegu. Na koniec majsterkowicze i nie tylko podziwiali niezwykłe „maszyny”. Wycieczkę rozpoczął powrót do przeszłości a zakończyła wyprawa w przyszłość i świat robotów.