Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Spotkanie z pisarzem

W poniedziałek 22 maja br. w Gminnej Bibliotece w Buczkowicach odbyło się spotkanie z pisarzem, dziennikarzem, twórcą scenariuszy filmowych – Zbigniewem Masternakiem, który poprowadził warsztaty tworzenia komiksu z uczniami z naszej szkoły. Pisarz ciekawie opowiadał o początkach swojej twórczości oraz o motywacji  do napisania pierwszej książki (w sumie napisał 20 książek i komiksów). Druga część miała charakter warsztatów, uczestnicy dowiedzieli się między innymi, w jaki sposób tworzy się komiksy i na co w trakcie tworzenia należy zwrócić uwagę. Zadaniem uczniów było „stworzenie” komiksu, którego akcja dzieje się w miejscowości, z której pochodzą. Prowadzący pomagał uczniom, dawał wskazówki i instruował w trakcie pracy. Najlepsze komiksy wyróżnił i nagrodził. W warsztatach udział wzięli uczniowie klasy V i VI. Dziękujemy za spotkanie