Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Mam talent

Od samego rana na dzieci młodsze i starsze czekało mnóstwo atrakcji. Świętowaliśmy Dzień Dziecka. Były „dmuchańce”, zawody sportowe, słodkości a nawet lody. Największym zainteresowaniem cieszył się „Mam talent”. Pierwsza edycja tego konkursu odbyła się w naszej szkole po raz pierwszy w 2011r. pod nazwą „Wiosna z talentem”. Od tej pory, co roku, dzieciaki mają możliwość zaprezentowania przed rówieśnikami zdolności i umiejętności. Podczas pandemii wysyłały filmiki prezentujące swoje zdolności. Gratulujemy występów