Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Jak nie czytam, jak czytam

14 czerwca br. w naszej szkole wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji biblioteki promującej czytelnictwo. Uczniowie przynieśli swoje ulubione książki, przyjrzeli im się dokładnie, przeczytali fragment a następnie posłuchali krótkiej historii o wakacyjnej wyprawie. Tekst pochodził z książki Agnieszki Mielech pt. „Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: akcje w wakacje”. W trakcie słuchania opowieści czytelnicy wzięli udział w konkursie polegającym na odgadnięciu tytułu prezentowanego tekstu. Wśród licznych odpowiedzi 5 kartek zawierało prawidłowo podany tytuł. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do czytania o każdej porze i w każdym miejscu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.