Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego to dzień, na który z niecierpliwością czekają wszyscy uczniowie. To czas podsumowania i wręczania nagród. Dzięki pomocy finansowej Rady Rodziców zostało nagrodzonych wielu laureatów, zarówno w kategorii nauki – świadectwo z wyróżnieniem, jak i za pracę w kole teatralnym, samorządzie uczniowskim, konkursach czytelniczych i Mam talent. Najlepsi uczniowie otrzymali statuetki i nagrody książkowe. Po uroczystym apelu i przekazaniu sztandaru szkoły przez absolwentów kl. 8 młodszym kolegom, dyrektor Jacek Baczyński pogratulował wszystkim osiągnięć oraz życzył bezpiecznych wakacji.