Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Zwiedzanie Warszawy w ramach programu „Poznaj Polskę”

W ramach programu „Poznaj Polskę” uczniowie klas 4- 8 podzieleni na dwie grupy pojechali na wycieczkę dwudniową do Warszawy. W programie wyjazdu był zaplanowany spacer po Łazienkach Królewskich, podziwianie eksponatów zgromadzonych w Zamku, przejście Placem Zwycięstwa, zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego, Zabawa w Centrum Nauki Kopernik i wejście na stadion PGE Narodowy. Wszystkie punkty przedsięwzięcia zostały zrealizowane zgodnie z planem, dodatkowo dzieciaki przetestowały jazdę metrem w stronę Powiśla. Chociaż wyjechaliśmy o 5 nad ranem w czwartek dn. 05.10.2023r., a wróciliśmy w piątek przed północą dn. 06.10.2023r. , wszyscy doskonale się bawili. Wsparcie finansowe, jakie uzyskaliśmy w ramach projektu, pozwoliło na zorganizowanie wycieczki do stolicy naszego kraju.