Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Kasdepke

27 października br. w bibliotece w Kalnej odbyło się spotkanie autorskie z Grzegorzem Kasdepke – autorem wielu bestsellerów książkowych (opublikował ponad 60). Bohaterowie jego książek zawojowali nie tylko domowe biblioteczki, ale i szkolne podręczniki. Kuba i Buba, Detektyw Pozytywka, Kacper oraz jego niefrasobliwy tata – to tylko niektóre z opisanych przez autora postaci. 

W trakcie spotkania Grzegorz Kasdepke barwnie i dowcipnie opowiadał o swojej twórczości, zawodzie pisarza, dziennikarza. Można było także się dowiedzieć, skąd czerpie pomysły do swoich książek i który z jego bohaterów istnieje naprawdę. Dużą część spotkania pisarz poświęcił na rozmowę z dziećmi, udzielanie odpowiedzi na zadawane pytania. Na koniec przed autorem ustawiła się kolejka uczniów z prośbą o autograf i dedykację. 

W wydarzeniu, które odbyło się w ramach 23.edycji Jesiennych Dni Książki,  uczestniczyli uczniowie klasy 2, 3 i 4.