Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

V Konkurs Pieśni Patriotycznych

W dniu 10.11.2023r. w szkole w Kalnej już po raz piąty odbył się Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznych. Do udziału w nim zobowiązane są wszystkie klasy. Grupy przedszkolne występują poza konkursem i prezentują się doskonale! Konkurs jest przeprowadzany w trzech kategoriach: prezentacji klasowych, zespołowych i w kategorii solistów. Trzeba przyznać, że z roku na rok poziom wystąpień jest coraz wyższy i coraz większa liczba dzieci zgłasza się do prezentacji solowych i zespołowych. Uczniowie corocznie występują z bardzo różnorodnym repertuarem i coraz bardziej nas zaskakują swoją kreatywnością i talentami. Oprócz tego, że wzorowo wykonują utwory, widoczna jest dbałość o kostium sceniczny i stylizację dopasowaną do pieśni. Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych, że dokładają wszelkich starań, by pokazać, że Ojczyzna, Niepodległość, Wolność są dla nich ważne. Słowa uznania i podziękowania należą się również Rodzicom za ich nieoceniony wkład w przygotowanie dzieci . Radzie Rodziców dziękujemy również za wsparcie finansowe. Niech żyje Polska!