Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Dzień Postaci z Bajek

Z inicjatywy uczniów w szkole odbył się Dzień Postaci z Bajek. Przebrali się prawie wszyscy. Było wesoło, gdyż niektóre osoby trudno było rozpoznać. Najpierw odbył się konkurs znajomości bajek. Rywalizowały trzyosobowe reprezentacje klas w dwóch kategoriach wiekowych. Potem uczniowie przeszli korowodem przez wszystkie piętra i zakończyli taniec na sali gimnastycznej, gdzie zrobiono pamiątkowe zdjęcie. Uczniowie przebrani w różne stroje byli w tym dniu niepytani a dodatkowo otrzymali słodkie lizaki.