Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Pokój zagadek w bibliotece

W dniu 13 grudnia 2023r. do uczniów klasy II przyszedł list, którego zawartość skrywała zadania do wykonania w bibliotece w Kalnej przygotowane przez ducha bibliotecznego. Jak się nazywa człowiek, który dawno temu piórem książki przepisywał? Gdzie znajdują się najgrubsze i najcięższe książki w bibliotece? …co znajduje się za magicznymi drzwiami Narnii? Na te i inne pytania próbowali odpowiedzieć uczniowie, których zadaniem było odszukanie ukrytych kopert w zakamarkach biblioteki. Dzieci wspólnie pracowały. Rozwiązanie każdego zadania dało wskazówkę do następnej zagadki. Na podsumowanie za prawidłowe wykonanie wszystkich zadań uczniowie otrzymali nagrodę oraz zostali pełnoprawnymi czytelnikami biblioteki, podpisując umowę.