Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Spotkanie z nauką

Dnia 11 marca br. uczniowie z klasy 7 i 8 wzięli udział w najnowszym projekcie Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego – Science Point LAB. Podzieleni na dwie grupy przeżyli przygodę z interaktywną zabawą i nauką. Wspólnie rozwiązywali zagadki, odkrywali tajemnice wszechświata, odnajdywali klucze do kolejnego etapu. Korzystali z podpowiedzi zapisanych w różny sposób oraz przeprowadzali eksperymenty. Sprawdzili również swoje umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Doskonale się bawili i po raz kolejny doświadczyli radości z poznawania wiedzy oraz wykorzystywania swoich umiejętności.