Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Eliminacje powiatowe

Dnia 11 i 12 marca br. w Pałacu Czeczów w Kozach odbyły się eliminacje XXVI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Słońce, słońce i życie….”. Naszą szkołę reprezentowała Liliana Pitera, Helena Szakowska, Oliwia Szyszka i Nikola Wandzel. Słowne zmagania trwały dwa dni ze względu na podział na kategorie wiekowe oraz ilość uczestników (łącznie 61 uczniów z klas 1- 8). Helenka z klasy 3 zajęła 2 miejsce i będzie występować w kolejnym etapie już 12 kwietnia 2024, tym razem w Miejskim Domu Kultury im. W. Kubisz Bielsku-Białej. Gratulujemy