Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Targi szkół ponadpodstawowych w Szczyrku

Uczniowie z klasy 7 i 8 pojechali 15.03.2024r. do szkoły w Szczyrku na tzw. targi szkół ponadpodstawowych. Na zaproszenie organizatorów odpowiedziało wiele szkół średnich. Miejsca wystawowe były pięknie przygotowane, każda z placówek „kusiła” wspaniałymi gadżetami. Ponadto przy stoiskach można było uzyskać wyczerpujące informacje od uczniów bielskich szkół na temat przygotowanej oferty, atrakcji, działalności. Targi spotkały się z dużym zainteresowaniem przyszłych absolwentów. W tym dniu uczniowie podziwiali również eksponaty zgromadzone w muzeum sportów zimowych. Różne narty, kombinezony, kaski, itp. sprzęt gromadzony od blisko 100 lat wzbudził ciekawość i zainteresowanie odwiedzających.