Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

„Na tropie Śmieciowego Potwora”, czyli ekologiczna lekcja z teatrzykiem Kamishibai.

W Światowy Dzień Ziemi przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej im. Jerzego Kukuczki w Kalnej wzięły udział w pokazie teatrzyku Kamishibai pod tytułem: „Na tropie śmieciowego potwora”, który porusza temat związany z ekologią, a mianowicie problem pozostawiania śmieci w lasach. Następnie dzieciaki próbowały dopasować odpowiednie fotografie w zabawie Smutna Ziemia-Szczęśliwa Ziemia. Zabawa ta miała na celu pomoc w zrozumieniu, jak codzienne wybory i działania wpływają na środowisko naturalne, i jakie konsekwencje te wybory mogą mieć dla przyszłych pokoleń. Obchodom Światowego Dnia Ziemi w Kalnej towarzyszyła wystawa gier i książek o tematyce ekologicznej.