Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Wycieczka do Krakowa

Dnia 16 maja br. uczniowie klas 1-3 wzięli udział w wycieczce turystyczno-krajoznawczej do Krakowa. W programie wyjazdu był przewidziany spacer po Wzgórzu Wawelskim, wizyta w Katedrze Wawelskiej z Grobami Królewskimi i Dzwonem Zygmunta, zwiedzanie Starego Miasta, w tym Rynek z Ratuszem i Kościół Mariacki. Dzieci z uwagą wysłuchały legend krakowskich o Smoku Wawelskim, żółtej Ciżemce oraz Hejnale Mariackim. Był także czas na lody i pamiątkowe zakupy. Zadowoleni, pełni niezapomnianych wrażeń, cali i zdrowi w godzinach wieczornych wszyscy wrócili do domu.