Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Szkolny Dzień Dziecka

Kiedy świętować Dzień Dziecka? Najlepiej każdego dnia. W naszej szkole obchodziliśmy to święto w piątek, 7 czerwca br. Od samego rana boisko szkolne zamieniło się w plac zabaw, były dmuchane zamki i mydlane bańki. Pojawiły się również skakanki, kolorowe maty – jednym słowem elementy do wspólnej zabawy. Humor dopisywał wszystkim, tym bardziej, że każde dziecko otrzymało w różnej kolejności wodę, ciastka, gofry, popcorn i lody. Zorganizowanie Dnia Dziecka pełnego zabaw i smakołyków było możliwe dzięki pomocy i wsparcia finansowego Rady Rodziców, za co dziękujemy