Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Finisz absolwentów

Każdy etap edukacji kiedyś się kończy. W czerwcu szkołę podstawową pożegnali ósmoklasiści. Z tej okazji przygotowali piękny program artystyczny, prezentację multimedialną i podziękowali za pomoc i opiekę w ciągu ostatnich kilku lat. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście – dyrektor, nauczyciele, rodzice i uczniowie klasy 7, którzy zgodnie z obowiązującą tradycją przygotowali dla nich życzenia, piosenkę i upominki. W imieniu całej szkolnej społeczności życzymy naszym absolwentom powodzenia.