Uczniowie klas 4- 6 w dniach 14-15 maja br. odwiedzili Wrocław. Zobaczyli miniaturowe Kolejkowo, piękną, niezwykłą i wciąż podziwianą Panoramę Racławicką. Byli też w Niewidzialnym Domu. W ramach gry terenowej po Starówce szukali słynnych krasnoludków. Czas szybko upłynął na zwiedzaniu i dobrej zabawie






