Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ

Oddziały przedszkolne

W naszej placówce funkcjonuje Punkt Przedszkolny, w skład którego wchodzą grupa 3-4 latków, 5-6 latków i grupa terapeutyczna.
Punkt Przedszkolny działa w godzinach od 6:30 do 16:30. Od 8:00 do 13:00 realizowana jest podstawa programowa wychowania przedszkolnego. Ponadto odbywają się u nas zajęcia z logorytmiki, języka angielskiego, kodowania i programowania.
W naszej pracy priorytetem jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka, ze szczególnym naciskiem na rozwój ruchowy i stymulowanie zmysłów podczas samodzielnego doświadczania świata.
Nasze przedszkole wspiera również zespół specjalistów, prowadzących zajęcia z wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Galeria zdjęć